محل تبلیغات شما
سلام و درود بی پایان بر شما دوستان و همراهان چندین ساله امپراطوری گوگوریو.
امروز بعد از مدتها وارد پنل کاربری وبلاگ شدم و نظرات پر از مهر شما عزیزان را خواندم ، وبلاگ امپراطوری گوگوریو مدتهاست که رها شده و اساسا دیگر دوره و زمانه وبلاگ و وبلاگنویسی گذشته است متاسفانه.
همه این چند سال اینکه از شما خداحافظی نکردم ، بزرگترین غم زندگی من بود.اینکه مجبور شدم این خانه گرم را رها کنم.که علتش مشکلات شدید شخصی بود . که بماند.
اما امروز که نمی دانم اصلا کسی این متن را می خواند یا نه . اما خواستم بگویم تک تک شما در قلب من بودید ، هستید و خواهید بود.
بهترین سالهای زندگی من کنار شما گذشت.به عشق شما گذشت.و من به این اتفاق افتخار میکنم.
امپراطوری گوگوریو ، فقط شما را داشت. ای کاش همه چیز مثل قدیم خوب بود ای کاش هیچ چیز عوض نمیشد تا من باز هم سریال های تاریخی را نقد کنم به عشق شما.
نمی دانم این متن را چند نفر می خوانند.چند نفر از یاران قدیمی.اما بنا به وظیفه این ادای احترام دیرهنگام را  از این کمترین ، این حقیر نویسنده پذیرا باشیددنیا دنیا محبت شما نصیب من شده.و من کمتر از آن بودم که به خدمت به شما ادامه دهم.
سخن را طولانی نمیکنم.این ادرس اینستاگرام بنده است.وظیفه خودم دانستم این راه ارتباطی را اعلام کنم.
mohsen_ragnarok@
درود بی پایان بر یکایک شما دوستان قدیم و جدید امپراطوری گوگوریو.

محسن میررفیع . تابستان 99

سخنی با دوستان همیشگی:

ستاره ها در تاریخچه اسدال!:گرانقیمت ترین سریال کره جنوبی،در میانه راه پیش تولید!:

آقای سان شاین همچنان رو به جلو:tvN پربیننده ترین سریال 2018 شبکه های خصوصی را روی آنتن دارد!:(بروزرسانی:قسمت چهارم):

، ,گوگوریو ,امپراطوری ,کنم ,دوستان ,وبلاگ ,امپراطوری گوگوریو ,این متن ,نمی دانم ,زندگی من ,شده و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

letgabousi داســتـانــهای پــدر بــزرگ و مــادر بــزرگ هــای مــهربــان وبسایت رسمی امیرمسعود مولایی استفاده از بارکد و RFID در کسب و کار و صنعت چغرسیاه تفریحات سالم ❣ وبلاگ ❣ منو ❣عشقم❣ powsryluten شعر درخواستی دلسوخته